Erotický privát - PLZEŇ

 

DOMINA


Madam . . .L E A. . .


Pokud se rozhodneš mne navštívit, nepotřebuji vidět ihned u vchodu "plazivší se individum" , ale na slušné chování si potrpím i v běžném životě a v mé komnatě by to mělo platit dvakrát.Nemám ráda nevychované jedince, kteří  mi aniž bych jim to sama navrhla tykají. Tykání jako první nabízí žena, není to tedy jen výsadou Dominance a měj to na paměti pokud nechceš abych Tě brala jako drzého a nevychovaného zmetka.


Galantnost zkrátka u mužů vyžaduji, ať už jde o přátele, nebo klienty, takže rozhodně mě nezaujme žádný muž pokud tuto vlastnost postrádá.


Uznávám přátelský přístup, přímost a upřímnost, buď tedy ke mě stejně otevřený jako já k Tobě, jen tak může vše fungovat,  význam slova  diskrétnost neberu na lehkou váhu.


Svoje prostory rozděluji na dvě části, v té první budeme rovnocenní partneři ale jakmile překročíš práh druhé části - je s rovnocenností konec.


V komnatě jsem Paní a Vládkyní a Ty se budeš muset podřídit a uznávat moje pravidla.


Mám ráda čistotu a upravenost. Muž který má neupravené nehty, vlasy, vousy a smrdí potem, nemá umě co pohledávat.


Pokud jde o oblečení, vždy si oblékám jen to, co sama uznám za vhodné,
na co mám náladu v čem se cítím dobře.
Z materiálů je to kůže, lack a látka.
Dále si pamatuj, že jsi můj host, tak se tak chovej. Zapomeň na aroganci, suverénnost a egocentrismus, na své postavení v zaměstnání či v rodině, mě tím neohromíš, pro mě je důležitá přirozená inteligence a společná řeč.


Dále neuznávám tzv.psaná pravidla která kolují na internetu, jako např. otrocké desatero a jiná "moudra". Já mám pravidla svoje, nehodlám se řídit něčím co mě nevyhovuje.

Pokud alespoň částečně víš kam jdeš, neptej se mě na sex se mnou. Ten je pro každého zcela vyloučen.

Dále si odpusť oplzlé řeči či návrhy a neodvažuj se mě osahávat!
Na to tady nejsem, a i v případě kdy nejsi masochisticky zaměřen, počítej s potrestáním, stejně tak s tím, že už Tě nikdy nepřijmu.
...nenabízím sebe ale určité služby...
Latex, kůže, řetězy, erotické prádlo, fetisch, vysoké kozačky-jehlové podpatky.

Dále odosobnění  - feminizace - vícehodinové pobyty a mnoho dalšího...

...Výcvik s poslušnou komtesou - možný...
...PRO ZAČÁTEČNÍKY - NABÍZÍM LEKCE LEHKÉHO SM  - formou hry...


NA  SMS -  N E R E A G U J I - najdi odvahu

a  VOLEJ   -    LEONU    -

TEL -    728 849 887

Mám ráda přímost a upřímnost, jsem náročná při výběru svých partnerů, jsem aktivní a nápaditá, jsem zároveň žena s ženskými klady i zápory, žena marnotratná i laskavá, žena která ráda ovládá mužské elementy,žena která ráda zasahuje do mužského ega které posléze ráda ovládá.

Nehledej u mě sadismus nejvyššího kalibru ...

Míra tvého ponížení závisí na Tvém rozhodnutí a souhlasu plně se mi oddat.


Je to i o tvé důvěře v mou velkomyslnost a v mé odpovědnosti za tvou maličkost když se mi dobrovolně oddáš  do rukou, protože v poutech jsi zcela bezmocný a já mám nad tebou nekonečnou moc.


Na Tvoji návštěvu se těší   L E O N A...:-)

Madam . . . L E A . . .

 
Prohlášení o Cookies